UdLNet - Domini ugerh-ce.UdL.es UdLNet - Domini ugerh-ce.UdL.es UdLNet - Domini ugerh-ce.UdL.es UdLNet - Domini ugerh-ce.UdL.es

Unitat de Gestiˇ Econ˛mica i Recursos Humans. Facultat de CiŔncies de l'Educaciˇ.
  • Teresa Gabernet Cinca :teresa@ugerh-ce.UdL.es
  • Maria Angels Rio Gallego :M.Angels@ugerh-ce.UdL.es
  • Mari Carmen Grino :grinyo@ugerh-ce.UdL.es
  • Jordi Burgues :burgues@ugerh-ce.UdL.es
  • M. Creu Otin :Creu@ugerh-ce.UdL.es
  • Carme Bifet :Carme@ugerh-ce.UdL.es
  • Unitat de Gestiˇ Econ˛mica i Recursos Humans. Facultat de Ciencies de l'Educaciˇ :ugerh-ce@ugerh-ce.UdL.es
  • Natalia Massot :Natalia@ugerh-ce.UdL.es
  • Oriol Bosch Bausa :oriol.bosch@ugerh-ce.UdL.es
  • Susanna Lopez Pons :susanna@ugerh-ce.UdL.es
  • Endarrere Cercar Mapa web Qui sap on? Udl.net Correu PÓgina principal